Bir Burca Baht Gülerken 3 Burcun İşi Çok Fazla Sıkıntı Olacak! Sizin Hissenize Talih Mı Yoksa Zorluklar Mı Düştü?

21 TEMMUZ 2022

KOÇ : TÜM GÜCÜNÜZ PARTNERİZNİZ İÇİN

Görünüşe nazaran bu perşembe, şimdi yoksa, gücünüzü partnerinizi bulmaya harcayacaksınız.

Bunu başarmanın hayatınızı tamamlayabileceğini ve bu sayede öbür her şey için güç bulabileceğinizi hissediyorsunuz. Bunu hayatlarında daha evvel keşfeden şanslıları daha sakin ve daha az olaylı bir gün bekliyor olacak.

BOĞA : AYARTILMAYA DİRENMEYE ÇALIŞIYORSUNUZ

Mevcut eğilim, uzun müddettir ortaya çıkmayan kimi prensiplerinizi gün yüzüne çıkaracak.

Eğlenme kelam konusu olduğunda birtakım kurallarınız var ve ayartılmaya direniyorsunuz, zira bu anın, hayatta sahiden bir noktaya parmak basmanız gereken anlardan biri olduğunu hissediyorsunuz. Kimi Boğalar, kendilerini bu hususta başkalarından daha güçlü hissedecekler.

İKİZLER : ÇOK ÇALIŞMAK İLE VERİMLİ ÇALIŞMAK ORTASINDA BİR FARK VARDIR UNUTMAYIN

Artan çalışma kapasiteniz verimlilikle karıştırılmamalıdır, zira bu perşembe günü bir şeyler yapmakta çok hızlısınız, lakin bunları en âlâ hale getirmek zorunda değilsiniz.

Hayatınızı kolaylaştırmak için biraz vakit ayırmanız gerekiyor. Fakat bu tavsiyeye kulak vermek yerine, evvel işe başlama eğiliminde olacaksınız.

YENGEÇ : ETRAFINIZDAKİLERE KARŞI DAHA ANLAYIŞLI OLMA EĞİLİMİNDESİNİZ

Önümüzdeki birkaç gün boyunca arkadaşlık ön planda olacak. Etrafınızdakilere karşı daha anlayışlı olma eğilimindesiniz.

Bu, diğerlerini neyin motive ettiğini ve onlar için neler yapmanız gerektiğini anlamak için şahane bir gün. Bu, birebir vakitte eğlenceli aktiviteler için uygun bir vakit, bu yüzden plan yapma ve amaç koyma konusunda büsbütün önemli olmayın.

ASLAN : FAZLA MEŞGULSÜNÜZ

Bu perşembe fazla meşgul olacak üzeresiniz. Planladığınızdan daha azını halletmeyi kabul etmiyorsunuz ve her türlü mahzurla sonuna kadar savaşmaya hazırsınız.

Bunun dışında, bu gece evvelce hazırlık gerektiren toplumsal bir aktifliğe katılabilirsiniz.

BAŞAK : AŞK İÇİN TÜM PLANLARI ERTELEYEBİLİRSİNİZ

Bu perşembe kendinizi farklı, son derece yüksek ve tutkulu bir güçle sarmalanmış bulacaksınız. Aşk hayatınız sizin için öncelik ve yalnızca bu manada istediğinizi elde ettiğinizden emin olmak için öteki birçok planın ertelenmesine göz yumacaksınız.

Bazı Başaklar kendi yeterlilikleri için biraz fazla idealisttir, bu yüzden tahminen biraz daha gerçekçilik onların hayal kırıklığına uğramasını önler.

TERAZİ : GÜNÜN EN ŞANSLISI SİZSİNİZ

Yeterli kaynak ve kâfi vakit herkesin dilediği iki şeydir ve görünüşe nazaran sizin için bu iki şey bugün gerçek oluyor.

Bu perşembe size iş yerinde gerçek manada bir tesir yaratma bahtı sunacak, bu yüzden yeni şeyler denemekten korkmamalısınız. Olağan kaidelerde hissettiğiniz güvensizlikleri aşmak için yeteri kadar ilham sizinle olacak.

AKREP : ZORLUKLAR İLE KARŞILAŞACAKSINIZ

Bu sabah, bir meslektaşınızla akıl yürütmeye çalışırken kimi zorluklarla karşılaşabilirsiniz, lakin uygun haber şu ki, bu katiyen sizin yüzünüzden olmuyor.

Ayrıca, bu yüzden muvaffakiyete giden yolda önünüze set çekildiğini düşünmemelisiniz. Birtakım Akrepler öğlenden sonra hayatın zevküsefa tarafına çekilecek.

YAY : MOTİVASYONUNUZ ZORLUKLARI AŞMANIZI SAĞLAYACAK

Fiziksel olarak en güzel durumda olmasanız da bugün konsantrasyonunuz ve motivasyonunuz her zorluğun üstesinden gelecek üzere görünüyor.

Birini etkilemeye çalışıyorsunuz ve yenilgiyi asla kabul etmiyorsunuz. Bu, konutun etrafındaki işleri halletmek için uygun bir gün, bu yüzden tahminen de dikkatinizi oraya vermelisiniz.

OĞLAK : TÜM MANİLERİ AŞACAKSINIZ

Biraz vizyonla, bu perşembe, iş yerindeki en güç olanlar da dahil, tüm pürüzleri aşacaksınız. Kendinizle çok barışıksınız ve bu duyguyu daha uzun müddet muhafazaya çalışıyorsunuz.

Bazı beşerler başkalarından daha motive görünecek, lakin bunun iştahınızı kapatmasına müsaade vermemelisiniz, bilhassa de bu bireyler rakipleriniz değilse.

KOVA : DUYGUSAL GEL GİTLER YAŞAYACAKSINIZ

Bu perşembe günü hem partnerinize hem de işinize olan tutkunuza vakit ayırmaya çalışırken duygusal gelgitler yaşayacaksınız.

Uç noktalar ortasında duracaksınız ve tüm sözlerinizi yerine getirdiğinizden emin olmak için koşuşturacaksınız. Bu birebir vakitte romantik manada yeni bir maceranın başlangıcı olabilir.

BALIK : İNCELİK VE NEZAKET MUVAFFAKİYETİN ANAHTARI OLACAK

Kafanızın içinde her ne varsa onu gerçeğe dönüştürmeniz için uzun bir yol gitmeniz gerekiyor ve ne kadar yaratıcı olursanız olun, bu gerçeği bugün fark etmeniz mümkün.


İnanılmaz Optik İllüzyon: Dikkatle Bakın Fotoğrafın Ortasında Hangi Rengi Görüyorsunuz?


Sinir Bozucu Yanınızı Öğrenmek İster Misiniz? İşte Kimsenin Yüzünüze Söyleyemediklerini Söyleyen Test


Bu 5 Burç Büyük Olasılıkla Depresyona Girecek! Siz De Listede Misiniz?


Zeka Bulmacası: Ali Odadan ölmeden Nasıl Çıkar? Toplumsal Medyada Beyin Yakan Bulmaca…

Bugün parlak fikir değil, incelik ve nezaket gerektirir ve buna ne kadar çabuk ahenk sağlarsanız, meyvelerini o kadar süratli toplarsınız.