Bugün Bu 10 Altcoin İçin Büyük Gün: İşte Olacaklar!

Altcoin projeleri için bugün, büyük gelişmeler olacak. Aşağıdaki listede, 10 kripto para için bugünkü borsa listelemeleri, ağ güncellemeleri ve soru cevap etkinliklerini görebilirsiniz. İşte detaylar…

Bugün, 10 altcoin projesi için önemli geçecek

  • ProBit Global, SKYPlay’i (SKP) USDT çifti ile TSİ 12’de listeledi.
  • Coinsbit, Kodachi Token’ı (KODACHI) USDT çifti ile TSİ 18’de listeliyor.
  • LBank, Coin of the champions’ı (COC) USDT çifti ile listeliyor.
  • LBank, MetFi’ı (MFI) USDT çifti ile TSİ 15’te listeliyor.
  • Puli (PULI), Telegram üzerinden soru cevap etkinliğini TSİ 22’de listeliyor.
  • BlackHat Coin (BLKC), Ethereum ağı üzerinde BLKC’nin güncel ve tokenize edilmiş halini piyasaya sürecek.
  • Stader (SD), Polygon (MATIC) ekibi ile TSİ 19.30’da soru cevap etkinliği gerçekleştirecek.
  • Ari10 (ARI10), ekibi ile soru cevap etkinliği gerçekleştiriyor.
  • XT.COM, Neoxa’yı (NEOX) USDT çifti ile TSİ 13’te listeledi.
  • Axie Infinity (AXS), AxieCoin Konferansı’nı Brezilya’da 7-10 Eylül tarihleri arasında gerçekleştiriyor.

Piyasada son durum nedir?

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi Bitcoin geçen ayın sonunda imrenilen 20.000 dolarlık çizgiyi kaybetti. O zamandan beri, varlık bu seviyeyi geri almak için birkaç başarısız girişimle nispeten sessiz kaldı. Bu tür en son örnek, dün BTC’nin günlük en yüksek 20.300 dolara yükselmesiyle geldi. Ancak orada başarısız oldu ve hızla altına döndü. Durum, kripto para biriminin 1.000 doların üzerine düştüğü son 18 saat içinde daha da kötüleşti. Sonuç olarak, saat önce 18.500 doların biraz üzerinde altı haftanın en düşük seviyesine düştü. O zamandan beri birkaç yüz dolar eklemesine rağmen, varlık hala 19.000 doların altında mücadele ediyor. Hal böyle olunca, piyasa değeri 360 milyar dolara düşerken, altcoin’ler üzerindeki hakimiyeti yüzde 38,2 seviyesinde bulunuyor.

Merge ve Bellatrix yükseltmesinin etrafındaki hype, ikinci en büyük kriptoyu birkaç günün en yüksek seviyesine ittiğinden, çoğu altcoin dün iyi durumdaydı. Özellikle Ethereum ile herhangi bir bağlantısı olanlar. Bununla birlikte, altcoin’lerle ile manzara son 24 saat içinde oldukça değişti. ETH şu anda günlük yüzde 9’luk bir düşüşle en önemli kaybedenler arasında yer alıyor. Sonuç olarak, varlık 1.500 doların üzerinde kalmak için mücadele ediyor. Dün bir başka büyük kazanç sağlayan Ethereum Classic, 24 saatlik bir ölçekte yüzde 16’nın üzerinde düşüşle 34 dolara düştü. Binance Coin, Ripple, Cardano, Solana, Polkadot, Dogecoin, Shiba Inu ve MATIC de şimdi kırmızının derinliklerinde ve günlük yüzde 10’a varan kayıplarla işlem görüyor.