Dev marka 450 TL’ye sattığı kablosuz kulaklığı 62 TL’ye düşürdü!

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte kablosuz kulaklıklara olan talep de artmış durumda. Hatta artık bazı telefon üreticileri, telefon kutusunda dahi kablosuz kulaklığa yer verir oldu. Bunun dışında telefon içeriğinde kulaklığa yer vermeyen üreticilerin sayısı da bir hayli fazla.

Neyse ki artık çok uygun fiyatlara kablosuz kulaklıklar edinmek mümkün. Hatta doğru zamanı beklediğinizde normalin çok altı fiyatlara da kablosuz kulaklıklar almanız mümkün oluyor.

Şu sıralar televizyon reklamlarında da pek çok e-ticaret sitesinin elektronik ürünlerde önemli indirimlere gittiklerini görüyoruz. Eğer doğru zamanda doğru adrese bakarsanız hayli uygun fiyatlara kablosuz kulaklık satın alabiliyorsunuz.

Bugün sizler için önereceğimiz ürün ise kulaklık sektöründeki önemli isimlerden biri olan Checkmate’in P47 modeli. Normal şartlarda bu modeli 100 TL’nin altına fiyatlara satın almanız çok da mümkün değil. Çünkü 100 TL altına bırakın kablosuz kulaklığı, kablolu kulaklık bulmanız bile hayli zor olabiliyor.

Chechmate P47 kablosuz kulaklık ile telefonunuzdan muazzam bir şekilde müzik dinleyebilirsiniz. Bunun haricinde cihazın üzerinde yer alan microSD kart yuvası sayesinde, telefon ya da benzeri bir cihaza bağlanmadan da şarkılarınızı direkt olarak dinleyebilirsiniz.

Bu kulaklığın fiyatı kısa süreliğine 62 TL’ye kadar düşmüş durumda. Eğer yeni bir kablosuz kulaklığa ihtiyacınız varsa bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Dilerseniz ürünün satın alma sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.