Diriliş Ertuğrul’un Halime Sultan’ı diziden sonra açıldıkça açıldı! Dekolte gösteri…

14 Ekim 1992 yılında Ankara’da dünyaya gelen başarılı ve hoş oyuncu Esra Bilgiç, 2014-2019 yılları ortası 5 dönem boyunca yayınlanan TRT 1’in başarılı dizisi Diriliş Ertuğrul ile oyunculuk mesleğine adım attı.

Engin Altan Düzyatan ve Hülya Darcan üzere isimlerle başrolde yer alan Bilgiç, Halime Sultan karakterine hayat verdi.

Hayat verdiği Halime Sultan karakteri sayesinde tanınan Bilgiç, performansıyla Toplumsal Farkındalık Mükafatları: En Yeterli Bayan Dizi Oyuncusu ve Anadolu Medya Mükafatları: Yılın Dizi Oyuncusu Ödülleri’ni kazandı.

Diriliş Ertuğrul dizisinden sonra, erken final yapan Bir Umut Kâfi dizisinde 6 kısım Derya Akar rolünü canlandıran Bilgiç, Murat Yıldırım ile birlikte kamera karşısına geçti.

Murat Yıldırım ile bir arada Ramo dizisinde Sibel’i oynayan ve yıldızı tekrar parlayan oyuncu, 2021-2022 yılları ortasında FOX’ta yayınlanan Kanunsuz Topraklar dizisinde ise Gülfem’e hayat verdi.

Kanunsuz Topraklar dizisinde umduğunu bulamayan ve şu sıralar Aras Bulut İynemli ile Atatürk dizisinde yer almaya hazırlanan oyuncu, hoşluğu ile konuşulan isimlerin başında geliyor.

İmza attığı reklam mutabakatları ve toplumsal medya hesabından paylaştığı pozlarıyla olay olan hoş isim, son olarak siyah elbisesi ile arz-ı endam etti.

Siyah derin dekolteli elbisesi ile hoşluğunu bir sefer daha gözler önüne seren Bilgiç, 2014 yılından beri bir arada olduğu futbolcu Gökhan Töre ile 21 Ekim 2017 tarihinde evlendi ve 17 Haziran 2019 tarihinde ise tek celsede boşandı.

Esra’nın kusursuz güzelliği

Bilkent Üniversitesi’nde hukuk üzerine eğitim aldığı bilinen Esra Bilgiç, şu sıralar toplumsal medya üzerinden verdiği pozlarla gündeme geliyor.

Halime karakterinden sonra farklı projelerde yer alan ve kendisini kanıtlayan oyuncu, hoşluğuyla baş döndürüyor.

Duru hoşluğu ve sakin hayatı ile dikkati çeken Bilgiç, siyah elbiseli kombini ile hayranlarından tam not aldı.

Bilgiç’in o pozlarına, “Maşallah”, “Güzellik” , “Kusursuz” stilinde yorumlar ve çok sayıda kalp emojisi geldi.

İŞTE ESRA BİLGİÇ’İN BEĞENİLEN O POZLARI