Ebru Şallı sosyal medya hesabından ‘Akkuş’ soyadını kaldırdı!

2011 yılında Kuveytli yatırımcıları dolandırdığı iddiasıyla yargılanan Ebru Şallı’nın eşi iş insanı Uğur Akkuş’un 8 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırıldığı ileri sürülmüştü.

Akkuş, hakkında ortaya atılan ‘dolandırıcılık’ iddiaları karşısında sessizliğini bozdu: “Valla şöyle söyleyeyim şu zamana kadar 65 ülke gezdim, her sene dünyanın her yerine gidiyoruz. Her gittiğimizde böyle şeyler çıkıyor, hiç umursamıyoruz bunları. Son iki yıldan beri her gün bir haciz geliyor ama bunlar doğru değil. Ben de şaşırıyorum artık.

Ayinesi iştir kişinin söze bakılmaz, yapacak bir şey yok. Bu konu ile ilgili hiç konuşmadım. Çünkü aslı astarı olmayan şeyler.

Geçen kalp krizi geçirdiğime dair bir haber çıkmıştı. Annem aradı, bayağı üzülmüş. Hanımla devamlı Los Angeles’a gidiyoruz, işlerimiz var. Zaten bir ayağımız Amerika’da mecbur gidiyoruz. Her gittiğimizde de böyle şeyler konuşuluyor. Bundan sonra umarım konuşulmaz.

Bizim 1960’tan beri Arap aleminde işlerimiz var. Ticaret yaptığımızdan dolayı ticari davalarımız olabilir. 1934 yılından beri ticaretteyiz. Herkesin alacak verecek davaları olabilir. Bunları farklı yorumlamak farklı bir şekilde lanse etmek yanlış. Bunları yazan arkadaşlara da üzülüyorum.”

TV8’de yayınlanan “Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa” programında ekrana gelen habere göre Uğur Akkuş ile 2019 yılında Çırağan Sarayı’nda muhteşem bir düğünle hayatını birleştiren Ebru Şallı, Instagram sayfasında güncelleme yaptı ve Akkuş soyadını kaldırdı.

Bununla da yetinmeyen Şallı, eşiyle olan mutluluk pozlarını da sildi.