Fotoğraflı Kurban Bayramı bildirileri 2022

Yarın Kurban Bayramı’nın birinci günü…

2022 Yılının Kurban Bayramı 9 Temmuz başlayıp, 12 Temmuz’da sona erecek.

Kurban Bayramı öncesi sevinç ve coşku tıpkı anda yaşanırken, Kurban Bayramı bildirileri ve kelamları şimdiden toplumsal medyada paylaşılmaya başlandı.

Bu mübarek günde uzakta bulunan sevdiklerine bayram iletisi göndermek isteyen Müslümanlar, en hoş, kısa, uzun, yeni ve fotoğraflı Kurban Bayramı iletilerini araştırmaya başladı.

2022 En hoş, dualı, fotoğraflı Kurban Bayramı iletisi ve kelamlarını sizler için derledik.

İşte Güzel Bayramlar ve Bayramınız Mübarek Olsun temalı yeni bayram iletileri…

İslam aleminin mübarek Kurban Bayramı’nın hayırlara vesile olmasını diler, bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım. Memnun, huzurlu, iyi bayramlar…

Gecenin hoş yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta melekler başucunda olsun, güneş o denli bir geceye doğsun ki, duaların kabul ve Kurban Bayramınız mübarek olsun!

Vesile olalım kardeşliğe ve barışa. Yorulalım hepimiz yarınki uğraşa. Tat alalım, varalım şanlı Allah”a. Erişelim birlikte birçok bayramlara. Mübarek kurban bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.

Heyecan ve hasretle beklenen kutsal Kurban Bayramı geldi, güzel geldin. Mübarek bayram ulusumuza sıhhat, huzur, memnunluk, bolluk ve rahmet getirsin. İyi bayramlar dileğiyle.

Bizleri birbirimize yakınlaştıran, birebir hislerde buluşturan, umut, birlik ve dirliği sağlayan Kurban Bayramı kutlu olsun.