Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’na Anlamlı Plaket

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Antalya Valisi Ersin Yazıcı’nın, Antalya genelinde eğitime katkı sunan hayırseverlere verdiği iftar programına katıldı.
İftar programında Başkan Topaloğlu ile birlikte Kemer Belediye Meclis üyesi Ahmet Can da yer aldı.
Öğretmenevinde düzenlenen iftar programına katılan Başkan Topaloğlu’na, Göynük’te eğitime kazandırdığı Göynük Atatürk İlk Öğretim Okulu, Göynük Fen Lisesi ve Göynük Öğrenci Yurdu ile Göynük Akdeniz Üniversitesi Aşçılık Meslek Yüksek Okulu eğitime ve öğretime kazandırmasından dolayı bir plaket verildi.
Başkan Topaloğlu yaptığı açıklamada, “Bu akşam Sayın Valimizin verdiği iftar programına katıldık. Allah kabul etsin. Bugün çok anlamlı bir gün oldu bizim için. Bir öğretmen olarak her zaman dediğimiz gibi, ‘Eğitim varsa gelecek var!” ilkesi ile bir Belediye Başkanı olarak Kemerimize kazandırdığımız okullarımız ile sayın valimizin elinden çok anlamlı bir plaket aldım. Göynük ’de bugün yüzlerce öğrencimiz bu okullarımızda eğitim görüyor, geleceğe hazırlanıyor. Eğitime olan katkılarımızı devam ettiriyoruz. Geleceğimiz olan çocuklarımız ve gençlerimiz için, eğitimi her zaman ön planda tutacağız.” diye konuştu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.