Spiker Seda Öğretir meslektaşı Özlem Sarıkaya’nın ölüm haberini sunarken gözyaşlarını tutamadı!

NTV spikeri Özlem Sarıkaya Yurt, kanserden hayatını kaybetti. Mesai arkadaşı olan Seda Öğretir, Özlem Sarıkaya Yurt’un ölüm haberini sunarken gözyaşlarına hakim olamadı.

Uzun süredir meme kanseriyle mücadele eden ünlü NTV spikeri Özlem Sarıkaya Yurt, 39 yaşında hayatını kaybetti. Canlı yayında Seda Öğretir, meslektaşının ölüm haberini sunarken duygusal anlar yaşandı. Ünlü sunucu Öğretir, gözyaşlarına hakim olamadı.

özlem sarıkaya yurt

ACI GÜN

Canlı yayında yakın arkadaşının ölüm haberini sunan Seda Öğretir, “NTV Ailesi’nin acı günü. Bugün hepimizi kahreden haberi aldık. Çok uzun yıllar birlikte mesai yaptığımız, sadece bu ekranı değil, nice anıları paylaştığımız, güzel yüzlü, güzel kalpli, güzel yürekli arkadaşımız Özlem Sarıkaya Yurt’u kaybettik. Türkiye onu güler yüzü ve sesiyle tanıdı. Onu yakından tanıyan bizler kalbinin de yüzü kadar güzeldi. Çok iyi bir anneydi. 9 yaşındaki oğlu Tibet onun için her şeyden önce gelirdi” açıklamasında bulundu.

özlem sarıkaya yurt

“ONU HİÇ UNUTMAYACAĞIZ”

Özlem Sarıkaya Yurt’un hastalık sürecinden bahseden Öğretir, “Özlem hastalığın teşhisi 4 yıl önce konuldu. O mesleğine öyle bir tutkuyla bağlıydı ki kemoterapi alırken bile stüdyodan uzaklaşmak istemedi. Tedavisi olumlu devam etti ve tam iyileşti derken hastalık tekrar nüksetti. Özlem hayata, sevenlerine ve bizlere çok ama çok erken veda etti. Onu her zaman güzel kalbi, ruhu, yüzünden hiç eksik etmediği gülüşü ve huzur veren billur sesiyle hatırlayacağız. Onu hiç unutmayacağız. Özlem’i seven herkese, ailesine baş sağlığı diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.