Arsenal’in yıldızı Martin Odegaard’dan Real Madrid itirafı

Real Madrid’den Arsenal’e kiralanan ardından bonservisiyle birlikte Londra ekibine katılan Martin Odegaard, “Eğer Real Madrid’den ayrılmasaydım bugün bulunduğum seviyeye ulaşamazdım” dedi.

Real Madrid’de 11 kez forma giydikten sonra Arsenal’in yolunu tutan Martin Odegaard, İspanya’nın başkentinde geçirdiği süre boyunca çok şey öğrendiğini’ açıkladı.

Odegaard, “Madrid’de geçirdiğim dönem iyiydi. Belki bazıları aksini düşünse de bu olumlu bir aşamaydı. Çok şey öğrendim, çok olgunlaştım ve dünyanın en iyi oyuncularından bazılarıyla antrenman yapma fırsatı buldum. Ama sonuçta ayrılmak benim için en doğru karardı, daha çok oynamak ve gelişmeye devam etmek istiyordum. Madrid’de oynadım ve keyif aldım. Belki fırsat çok erken geldi ama Harika bir deneyimdi. Verdiğim karardan ve gidişatından memnunum. Eğer Madrid’den ayrılmasaydım bugün bulunduğum seviyeye ulaşamazdım.” diye konuştu.

24 yaşındaki yıldız Arsenal formasıyla 117 resmi maça çıktı. Bu karşılaşmalarda 28 gol atıp 16 asistlik katkı sağladı. (NTV Spor)

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx