Cüzdanları hazırlayın: Valve, 2024 yılı için Steam indirimleri takvimini yayınladı!

Dünyanın en büyük dijital oyun pazarı Steam desek herhâlde yanlış demiş olmayız. Tabii EA’in, Xbox’un, PlayStation’un, Ubisoft’un veya Epic Games’in de pazarları var. Ancak Steam’in en büyük olması için sadece her sene düzenlediği indirim etkinlikleri yeter. Şimdi, platformun 2024 yılı için belirlediği Steam indirimleri takvimi yayınlandı.

Cüzdanları hazırda bekletin: 2024 Steam indirimleri takvimi belli oldu

Valve, 2024 Steam İndirimleri ve Festivalleri için tarihleri açıkladı. Yıl boyunca büyük oyunlar ve bağımsız oyunlar için para biriktirme konusunda önceden plan yapmak için harika bir fırsat.

2024’ün ilk büyük Steam indirimi, 14-21 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek olan Bahar İndirimi olacak. Her zamanki gibi, yeni çıkanlar, popüler oyunlar ve bağımsız oyunlar da dahil olmak üzere çeşitli oyunlarda indirimler bekleyebilirsiniz.

2024 festival takvimleri ise şöyle:

  • Kapitalizm ve Ekonomi Festivali: 8-15 Ocak
  • Korsanlar vs. Ninjalar Festivali: 22-29 Ocak
  • Next Fest: 5-12 Şubat
  • Remote Play Together: 12-19 Şubat
  • Dinozorlar vs. Robotlar Festivali: 26 Şubat – 4 Mart
  • Deste Oluşturma Festivali: 25 Mart – 1 Nisan

Yıl boyunca sürecek diğer büyük indirimler arasında Yaz İndirimi, Kış İndirimi ve Sonbahar İndirimi yer alıyor. Bu büyük satışlara ek olarak, gelecek oyunları sergileyen Next Fest ve başkalarıyla çevrimiçi oynayabileceğiniz oyunları içeren Remote Play Together Fest gibi çeşitli temalı festivaller de olacak.

Valve tüm satış ve festivallerin kesin tarihlerini açıklamadı, ancak en azından ön programı yayınladı. Tarihler yaklaştıkça daha fazla bilgi için Steam web sitesini kontrol edebilirsiniz.

2024 Steam İndirimleri ve Festivalleri oyunlarda büyük tasarruf yapmak için harika bir fırsat. Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli satışlar ve etkinlikler ile herkesin beğeneceği bir şeyler olacak.

Dolayısıyla cüzdanlarınızı şimdiden hazır tutun deriz. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx