Davaların Gerginliğini Yaşayan Fenomenler Birbirlerine Sardı: Şulemsi ve Büşra Nur Söylemez Birbirine Girdi

Sosyal medya fenomenleri son dönemde bir miktar gergin bildiğiniz gibi. Dilan Polat davasının ardından herkes diken üstünde. Polat’ın iletişimde olduğu isimlerin tek tek sorgulanmasının yanı sıra akıllarda dönen ‘bu paralar nereden geliyor?’ sorusu bir takım olayların fitilini ateşledi. Bu gerginliğe dayanamayan fenomenler Büşra Nur Söylemez ve Şulemsi birden hikayeler üzerinden birbirine girdi!

Dilan Polat davası tüm sosyal medya fenomenlerinin herkesin gözüne batmasına sebep oldu.

Biliyorsunuz Polat ailesinin üstündeki suçlar, yakınlarındakileri ve daha önce beraber iş yaptığı isimleri de yaktı. Bu isimlerden biri de fenomen Nez Demir’di. Bir dönem Dilan Polat’ın yakın arkadaşı olan fenomen Nez Demir, arkadaşıyla birlikte bir dönem birlikte iş yaptığı için tüm mal varlığına el konmuştu. Bu durumu ağlayarak gözyaşlarıyla anlatmıştı. Üstüne bir de tüm fenomenler ‘bu değirmenin suyu nasıl dönüyor?’ soruları ile yakın markaja alınmış ve araştırılmaya başlanmıştı.

Bu gerginliğin tüm sosyal medyaya ve fenomenlere yansıdığını görüyoruz elbette. Sosyal medyanın tanınan isimlerinden Şulemsi ve Büşra Nur Söylemez de gerginlikten nasibini almış!

Neredeyse aynı dönem çektikleri videolar ile fenomen olan ve ikisinin de 1 milyon takipçisi bulunan Büşranur Söylemez ile Şule Kayatürk, Instagram hikayeleri üzerinden birbirleri ile tartışmaya başladı. İki fenomenin de kendilerine ait farklı işleri olmasının yanı sıra, özel yaşantıları ile takipçilerinin sık sık konuştuğu konular arasında yer almaya devam ediyorlar.

İsim vermeden gönderme üstünden story üstüne story paylaşan ikili birbirinin özel hayatına ve iş hayatına da göndermeler yaparak tabiri caizse laf değdirdi.

Şule Kayatürk yani Şulemsi’nin Instagram hikayelerinde birden İstanbul’a geldiği görülüyor. Daha önce eşi Yasin ile ayrılık aşamasına gelen ve sonra yeniden ailelerine bir şans veren ikilinin tekrar ayrıldıklarına yönelik iddialar dolaşırken, Büşra Nur Söylemez ‘Evlilik kadar kutsal bir müesseseyi basitleştirmenizden çok sıkıldım’ ifadelerinin yer aldığı uzun bir yazı yayınlamış. Şulemsi de bunun kendine yönelik olduğunu düşünüp cevap vermiş. Fakat Büşra diyor ki ‘ben ondan bahsetmedim.’.

Büşra Nur Söylemez bu olaylardan sonra hesabını gizledi. Ekran görüntülerini ise İlhan Çevik Instagram hesabı üzerinden paylaştı.

Şulemsi, “Sahte bir insan değilim çünkü senin gibi.” diyerek Büşra Nur Söylemez’e gönderme yaptı.

Büşra Nur Söylemez ise “Ben seni takipten çıktım ve hayatımdan çıkardım. Sonra seninle ne aynı ortama girdim, ne de muhatap oldum.” dedi. Ardından “Ben taşı gediğine oturttum, sen o yüzden bu kadar öfkelendin.” dedi.

Twitter’da “son_chekirge” isimli hesap da Büşra Nur Söylemez’in hikayesinde paylaşmış olduğu yazıları paylaştı.

Şulemsi’nin işinden, çalışma şeklinden, arabasının eksper raporundan tutun da paralı hesap geçişlerine kadar pek çok şeye değindi.

Üstüne bir de “Er ya da geç herkesin foyası ortaya çıkıyor gördük devletim, inceleniyorum diyenleri.” dedi.

‘Dolandırıcılık konusunda kimse sana su dökemez. Ama zaman en güzel cevabı veriyor.’

“Yeni doğmuş bir bebeğe kafam kadar tektaş takıp paylaşımlar yapmadım.”

Şule de bu durum üstüne açıklama yaptığı bir yazı yayınladı ve “Pert arabamın peşine düşecek kadar leş bir insansın.” dedi.

Ortalık kızıştıkça kızışıyor.

Fenomenler teker teker büyük bir girdabın içine sürükleniyor gibi.

Siz bu konuda neler düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx