Dilan Polat’ın Evindeki Yardımcısı Şule’nin Yaşayacağı Lüks Villa Karşısında Aklınızı Yitireceksiniz

Son günlerde kara para aklama iddialarıyla gündeme gelen Dilan Polat, yardımcısı Şule’nin evleneceğini duyurdu. Uzun zamandır Dilan-Engin Polat çiftinin evinde yaşayan Şule’nin yeni lüks evi karşısında hayretler eden kişiler oldu…

Bir süredir Dilan Polat ve Engin Polat çiftiyle ilgili iddialarla yatıp kalkıyoruz. Tetikçi tutma, kara para aklama ve vergi kaçırma gibi birçok ciddi iddialar ortaya atıldı çiftle ilgili…

Çift tüm bu iddiaları yalanlayıp, tüm kazançlarının vergisini kuruşu kuruşuna ödediklerini söylese de her gün ortaya yepyeni iddialar atılıyor. Geçtiğimiz günlerde Dilan Polat’ın ablası Sıla Doğu da uyuşturucu nedeniyle gözaltına alınmıştı hatta.

Her anını sosyal medyadan paylaşan Dilan Polat’ın ‘yeri bende ayrı’ dediği yardımcısı Şule’nin geçtiğimiz günlerde evden gittiği iddia edilmiş ancak Dilan Polat Şule ile ilgili paylaşımlar yapmıştı.

Dilan Polat, geçtiğimiz günlerde yardımcısı Şule’nin evleneceğini ve yanlarından ayrılacağını duyurdu.

Dilan Polat ardından Şule’nin yaşayacağı evi paylaştı ve “Evi benim evimin aynısı değil mi? O burayı istemiş” sözleriyle dikkat çekti.

Trabzonlu bir beyefendi ile evleneceği iddia edilen Şule’nin evi ve yaşanan gelişmeler sosyal medya halkının da diline düştü.

Hem şaşıranlar,

Hem de ‘sus payı olduğunu’ düşünenler oldu…

?

Ancak “sus payı” olduğunu düşünenler çoğunluktaydı…

?

?

?

?

?

?

?

?

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx