Eski eşi ve kardeşi hakkında ‘aşk’ iddiası! Emine Ün’den yeni açıklama

Emine Ün ile Tolga Karakaş’ın dokuz yıllık evliliği Nisan 2021’de sona ermişti. Ayrılık haberini sosyal medyadan duyuran oyuncu, “Her şey insanlar için. Eşim Tolga ile tatlılıkla ve tüm güzellikleri dileyerek beraber ortak düşüncemiz neticesinde yollarımızı ayırmaya karar verdik. Bu dünya ve ahirette dualarımız, birbirimiz için her zaman birdir” açıklamasını yapmıştı.

“KARDEŞİYLE TÜM BAĞINI KOPARDI”

İkilinin boşanmasının ardından ortaya şoke eden bir iddia atılmıştı. Emine Ün’ün kardeşi Mine Ün ile Tolga Karakaş’ın aşk yaşadığı, bunu öğrenen oyuncunun da kardeşiyle olan tüm bağını kopardığı ve evliliğini bitirdiği ileri sürülmüştü. Tolga Karakaş’ın avukatı, “Yapılan haber ve paylaşımların tamamı iftira niteliğindedir. Müvekkilim eski eşinin hem bir anne olması hem de bir kadın olması sebebiyle bu zamana kadar birçok duruma sessiz kalmıştır” ifadelerini kullanmıştı.

“AYRILIK NEDENİ ÜÇÜNCÜ KİŞİLER DEĞİL”

Eski eşinin açıklamasının ardından Emine Ün de avukatı aracılığıyla suskunluğunu bozmuş ve kardeşi Mine Ün’le küs olduklarını belirtmişti.

Müvekkil Emine Ün ve eski eşi Tolga Mustafa Karakaş, herhangi bir üçüncü şahsın dahili olmaksızın, saygı ve hoşgörü çerçevesinde anlaşarak evliliklerini sonlandırmışlardır. Müvekkil ailevi birtakım sebeplerle bir süredir iletişim içinde olmadığı kardeşi Mine Ün’ün özel hayatıyla ilgili bilgi sahibi olmadığı gibi, hiçbir ihtilaf içinde olmadığı eski eşi Tolga Mustafa Karakaş’ın özel hayatı hakkında da herhangi bir bilgiye sahip değildir.

“YANIMDAKİ HANIMEFENDİ EMİNE HANIM’IN KARDEŞİ”

Temmuz 2021’de bir kadınla Akmerkez’de görüntülenen Tolga Karakaş, “Yanlış anlaşılma olmasın. Yanımdaki hanımefendi Emine Hanım’ın kız kardeşidir” demişti. İş insanı, Emine Ün’le boşanması hakkında ise “Fikir ayrılığından dolayı yollarımızı ayırdık” şeklinde konuşmuştu.

“BENİM İÇİN ZATEN BİR SORUN YOKTU”

‘Mehmed: Fetihler Sultanı’ dizisinde Halime Hatun’u canlandıracak Emine Ün, önceki gün Etiler’de objektiflere yansıdı. Yıllara meydan okuyan 46 yaşındaki oyuncuya, dokuz yıl evli kaldığı Tolga Karakaş ve kardeşi Mine Ün hakkında çıkan haberler hatırlatıldı.

“Sorunlar aşıldı mı?” sorusuna Emine Ün, “Konuşmak istemiyorum. Şu an çok iyiyim. Benim için zaten bir sorun yoktu. Şu an keyifle ve mutlulukla işimi yapıyorum. Çalışmak bana iyi geliyor” cevabını verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx