Feyyaz Uçar Sergen Yalçın’ı açıkladı

Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Feyyaz Uçar, teknik direktör arayışındaki son durum hakkında konuştu. Sergen Yalçın’ın adaylar arasında olduğunu belirten Uçar, yeni teknik direktör için olası tarihi verdi. Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu ve Basın Sözcüsü Feyyaz Uçar, Hatayspor karşısındaki 2-1’lik galibiyetin ardından açıklamalarda bulundu.

Galibiyeti değerlendiren Feyyaz Uçar, “Beşiktaş üst üste 3 maç yenilemez. Çocuklar çok istekli ve arzuluydu. Bizim için ümit verdiler. Böyle mücadele etmeleri gelecek adına umut verici” dedi. Yeni teknik direktör arayışları ve Sergen Yalçın ile ilgili soruları cevağlayan Feyyaz Uçar, “Teknik direktörler ile görüşüldü. Doğru kararı vermek istiyoruz. Kasımpaşa maçına yeni hoca ile çıkmak istiyoruz. Bu hafta içerisinde birkaç hoca ile daha görüşeceğiz. Sergen Yalçın, Beşiktaş’ın evladı adaylar arasında var. İsim söylememem lazımdı ama Beşiktaş’ın çocuğu olunca, insan dayanamıyor” ifadelerini kullandı.

Rıza Çalımbay’ın ayrılmasıyla ilgili soruya da cevap veren Feyyaz Uçar, “Rıza Çalımbay ile biz ayrılamayız. Bizim kader birliğimiz var. Bu profesyonel bir şey. Sadece Beşiktaş’ın teknik direktörlüğünden ayrıldı. İnşallah ileride yine beraber çalışacağız” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx