Oppo kullanıcıları bu haberlere çok sevinecek!

Android 14’ün kararlı sürümü geçtiğimiz hafta yayımlandı. Bu yılın Android sürümü, önceki nesillere göre daha geç geldi. Ancak yazılım resmi olarak duyurulduğunda, birkaç iş ortağı marka güncelleme planlarını açıkladı. Bazıları hemen uygun cihazlara güncellemeyi dağıtmaya başladı.

Bilgisi olmayanlar için, Oppo, Android 13’ün kararlı sürümünü cihazlarına ilk dağıtan iş ortağı markaydı. Ancak bu yıl, şirket daha önceki yıllara kıyasla daha fazla cihaz için beta programları yürütse de, henüz hiçbir ürün kararlı sürümü almadı.

Oppo kullanıcıları bu haberlere çok sevinecek!

Oppo’nun bu kez neden daha yavaş olduğunu artık biliyoruz. ColorOS 14, 16 Kasım’da Oppo Geliştirici Konferansı’nda resmi olarak duyurulacak. Şirket bu bilgiyi bugün paylaştı.

Daha eski premium ve orta segment cihazlar için beta program takvimi de duyurdu. Tüm cihazlar Aralık ayına kadar beta programının bir parçası olacak. Eylül ayının sonuna kadar, şu cihazlar zaten ColorOS 14 beta programının bir parçasıdır: Oppo Find N2, Oppo Find N2 Flip, Oppo Find X6 Pro, Oppo Find X6, OnePlus 11, Oppo Reno 9 Pro 5G. Bu altı cihaz, dağıtımın başladığı zaman kararlı güncellemeyi alacak olan ilk cihazlar olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx