Philips 325E1C/01 Curved Monitör incelemesi

Monitör pazarının en önemli aktörlerinden birisi olan Philips, 325E1C/01 kod isimli yeni oyun monitörünü satışa çıkardı. Biz de sizler için bu monitörü deneyimledik ve bu incelememizde deneyimlerimizi sizlerle paylaşıyor olacağız.

Monitörün kutusunu açtığımızda karşımıza HDMI kablo ve bir adet güç kablosu karşımıza çıkıyor. Standart uzunlukta olan bu kabloların ardından ürünü kurmaya başlıyoruz. Philips 325E1C/01 kurulumu çok basit değil ancak kurulum için uzun uğraşlar verdiğimizi de söyleyemeyiz. Birkaç basit aparat birleşimi ve tornavida yardımıyla monitörü kullanılabilir duruma getiriyoruz.

Philips 325E1C/01 kavisli ekranıyla şık bir tasarım çizgisi yakalıyor. Bu kavisli ekran sadece şık görüntü değil aynı zamanda oyunlarda daha geniş bir alanı görüntülemenize olanak tanıyor. 31.5 inç büyüklüğünde olan bu LCD panel, QHD ve 2560 x 1440 piksel çözünürlük sunuyor. Bu da oyunlarda çok daha iyi görüntü kalitesi yakalamanıza olanak tanıyor ve oyun keyfinizi adeta ikiye katlıyor.

Philips 325E1C/01 Curved Monitör incelemesi

Monitörün 93 PPI ekran yoğunluğu, yaşadığımız deneyimi daha iyi hale getiriyor. Ancak üründe dahili bir hoparlör mevcut değil. Yine de ses çıkışının olması olumlu bir nokta. Buraya kendi hoparlörünüzü bağlayabilir ve bu problemi de aşabilirsiniz. Tam bir fiyat performans ürünü olan Philips 325E1C/01, markanın “Ultra Geniş Renk Teknolojisi” olarak adlandırdığı bir teknolojiye sahip. Canlı bir görüntü için daha geniş renk yelpazesi sunan bu özellik, daha geniş renk gamı ve doğal görünümler yakalamamızı sağlıyor.

Biz de ifade edebildiğimiz kadar monitörü sizlere anlatmaya çalıştık. Ürünü Philips 325E1C/01 şeklinde aratabilir ve fiyat detaylarına internet üzerinden bakabilirsiniz. Zira ürünün fiyatları satıcıdan satıcıya değişkenlik gösterebiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx