Stranger Things 5. sezonu ne zaman yayımlanacak? Stranger Things 5. sezonu kaç bölüm olacak?

Stranger Things, Netflix’in sevilen bilimkurgu dizilerinden biri. 2016 yılında yayımlanmaya başlayan dizinin son sezonu geçtiğimiz yılın temmuz ayında izleyicisi ile buluştu. Final sezonu olacak 5. sezonun ne zaman yayımlanacağı, kaç bölümden oluşacağı ve oyuncu kadrosundaki değişiklikler merak ediliyor. Peki, Stranger Things 5. sezonu ne zaman yayımlanacak? Stranger Things 5. sezonu kaç bölüm olacak?

STRANGER THİNGS KONUSU NE?

Ufak bir kasabada küçük bir çocuk kaybolunca, gizli deneyler, korkutucu doğaüstü güçler ve tuhaf bir küçük kızın da parçası olduğu bir gizem ortaya çıkar.

STRANGER THİNGS YENİ SEZONU NE ZAMAN VE NEREDE YAYIMLANACAK?

Stanger Things’in final sezonu olacak 5. sezonun çıkış tarihi ile ilgili resmi bir açıklama henüz gelmedi. Fakat yayımlanan eski sezonların tarihlerine göre final sezonunun 2024 yılının sonlarında Netflix‘te yer alması tahmin ediliyor.

STRANGER THİNGS YENİ SEZONU KAÇ BÖLÜM OLACAK?

Ağustos 2022′de Stranger Things yazarları, sezon 5’in sekiz bölüm uzunluğunda olacağını belirten bir tweet gönderdi. Duffer Kardeşler ayrıca, bölüm uzunluğu hakkında bazı şikayetler olduğunu kabul ederek, 5. Sezondaki bölümlerin çoğunun, önceki sezonların yaklaşık bir saat veya daha kısa süren bölüm çalışma sürelerine daha yakın olacağını belirtti.

STRANGER THİNGS YENİ SEZON ÇEKİMLERİ BAŞLADI MI?

Ocak ayında Noah Schnapp, bir sosyal medya gönderisinde Stranger Things 5’in çekimlerinin Mayıs ayında başlayacağını açıkladı. Ancak, birkaç ay sonra David Harbour, Collider ile yaptığı röportajda beşinci ve son sezonun çekimlerinin Haziran ayında başlayacağını açıkladı:

“Beşinci sezona giriyoruz. Antrenman yapmak için birkaç ayım daha var. Yine de Haziran ayında çekimlere başlıyoruz ve bu son sezon olacak. Dördüncü sezon için çok fazla antrenman yaptım. O [Hopper] çok özel bir konumdaydı, Rus hapishanesinde. Onu farklı bir adam yapmak ve fiziksel, zihinsel ve duygusal olarak kendinden bir katman dökmekle ilgiliydi. Ama şimdi kasabaya geri döndü, çizburger yedikleri Amerika’ya geri döndü, bu yüzden iyi beslenecek.”

STRANGER THİNGS YENİ SEZONDA KİMLER YER ALACAK?

Milly Bobby Brown – Eleven

Winona Ryder – Joyce Byers

Noah Schnapp – Will Byers

David Harbour – Jim Hopper

Brett Gelman Murray – Bauman

Caleb McLaughlin – Lucas Sinclair

Eduardo Franco – Argyle

Priah Ferguson – Erica Sinclair

Finn Wolfhard – Mike Wheeler

Jamie Campbell Bower – Vecna

Paul Reiser – Dr. Sam Owens

Gaten Matarazzo – Dustin Henderson

Natalia Dyer – Nancy Wheeler

Joe Keery – Steve Harrington

Charlie Heaton – Jonathan Byers

Sadie Sink – Max Mayfield

Maya Hawke – Robin Buckley

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx